O nás

malotraktory

Vozíme pro vás do Čech agrotechniku a komunální stroje již 20 let. V České republice máme zastoupení pro traktory a malotraktory YTO a JINMA. Zárukou jejich kvality a oblíbenosti je jejich bezmála 15letá účast na našem trhu.

Pro veškeré zboží, které na našich stránkách prezentujeme, jsme buď přímí dovozci, nebo výrobci. Vždy dbáme nejen na cenu finálního zboží, ale především klademe veliký důraz na kvalitu a zpracování. Obcím, městům, technickým službám, státním podnikům vyhotovíme individuální cenové nabídky na traktory, malotraktory a příslušenství.

Od 1.12.2019 jsme otevřeli nové prodejní i servistní středisko v Prostějově.

Získat cenovou nabídku

Značné firemní zázemí nám také umožňuje držet skladem mnoho náhradních dílů. Vysoká kvalita produktů a velmi zajímavé ceny nás posouvají před konkurenci jiných značek. Nabízíme individální přístup ke každému zákazníkovi.

Servis na naše traktory, malotraktory i agrotechniku zajišťujeme po celé ČR. Obvykle dojedeme za závadou do týdne. V případě, že se jedná o opravu většího rozsahu, přivezeme si váš stroj k nám do dílny, specielně zařízené na opravu agrotechniky.

Našimi spokojenými zákazníky se stali například: zámek SYCHROV, hrad BEZDĚS, Náchodský zámek, TESLA Karlín a mnoho měst, obcí i drobných rolníků a zemědělců.

Jestliže uvažujete o koupi traktoru, malotraktoru, budeme velmi potěšeni za vámi projevený zájem. Navštivte nás, rádi vám stroj nezávazně předvedeme a vás necháme samozřejmě svézt.

Se správnou volbou vám pomůže kolektiv firmy

Autoprodej ROHAN spol. s r.o.