Malotraktory, které nahradí traktor při výrazně nižších nákladech

Malotraktory YTO a JINMA vyvracejí zaběhlé stereotypy o čínské výrobě. Přijďte si pro zaškolení zdarma. Čínské malotraktory spolehlivě zastanou stejnou práci jako velké traktory. Podstatně ale ušetříte na nákladech za pořízení i provoz. Osvědčené značky malotraktorů YTO a Jinma a příslušenství za zajímavé ceny od nás získáte i se servisem po celé ČR. Servis provádíme díky spolehlivé dostupnosti náhradních dílů obvykle do 1 týdne.

Navštivte nás v Klenech u České Skalice. Nevíte, který vám bude sloužit nejlépe? Nezávazně se nás zeptejte!

Rádi vám ochotně do detailu zodpovíme a předvedeme vše, co vás zajímá. Koupený malotraktor vám dovezeme za režijní náklady nebo zdarma v případě koupě ještě alespoň 2 ks příslušenství. Třetí bod, přední i zadní závaží a boční ramena jsou součástí základní výbavy. Malotraktory mají samozřejmě platný TP pro jízdu po silničních komunikacích.

Malotraktor YTO MF 504 C
Výkon Hp / Kw: 50 / 36,76, hydraulické řízení, operativní hmotnost: 2708 kg, připojovací zařízení: spodní závěs, oj na svorník, možnost horního závěsu. Traktor bez DPF a močoviny

390 083 Kč bez DPH 472 001 Kč s DPH

malotraktor JINMA 254E
Výkon Hp / Kw: 25 / 18,4, pohon 4x4, operativní hmotnost: 1527 kg, připojovací zařízení: spodní závěs, oj na svorník

229 753 Kč bez DPH 278 000 Kč s DPH

-3 %

Vozíme pro vás agrotechniku a komunální stroje do Čech již 20 let. Jsme přímí dovozci značek YTO a JINMA. Máme skladem 99 % sortimentu, včetně náhradních dílů. Proto, a také díky skvělé komunikaci s výrobcem, můžeme zaručit rychlé opravy. Jsme schopni vyzvednout porouchaný malotraktor přímo u vás a zase vám jej navrátit. Naši technici navíc jezdí k zákazníkům po celé republice. Na malotraktory můžete využít také splátek. Malotraktory od nás najdete v zámeckých parcích, u technických služeb a menších zemědělců nejen v okolí Hradce Králové.

Pošlete nám svoji poptávku

Našimi spokojenými zákazníky se stali například:

zámek SYCHROV, hrad BEZDĚZ, Náchodský zámek, TESLA Karlín a mnoho měst, obcí i drobných rolníků a zemědělců.

Řekli o nás:

Já odjakživa Zetorář jsem se nechal přesvědčit do čínského traktoru, protože Zetora mám venku a v zimě moc nestartuje. A taky jsem potřeboval menší. Byl jsem ujištěn, že tyhle traktory startují i při -20 stupních... V zimě 2015-16 sice dlouhé mrazy nebyly, ale okolo -20 bylo. Zkusil jsem sice asi minutu žhavit, a opravdu napoprvé chytil. Podle chlapů od Rohana jsou za tím licencované motory Perkins. Taky mně v přesvědčování trochu pomohla 4letá záruka. Už ze mě spadlo napětí, jestli jsem se nechal napálit nebo ne. Stroj funguje perfektně. Teď uvažuju o nákupu čelního nakladače od stejné firmy.

- Antonín Záplava, zákazník

Vyberte si z jiného sortimentu