Servis malotraktorů po celé ČR - záruční i pozáruční

Na naše traktory je zajištěn a zaručen servis jak záruční, tak i pozáruční, a to po celé republice. V případě menší opravy stroj umíme opravit i u vás v garáži. Pokud je oprava většího rozsahu, dovezeme si traktor do našeho z některých servisních středisek. Toto je určeno dle rozsahu dané opravy.

Servisní hodina je 250,- Kč. 

Oprava uznaná jako záruční, bude odstraněna bezplatně. Dopravu na místo uskutečnění záruční opravy si zákazník hradí sám, nebo může stroj přistavit do servisního střediska prodávajícího, firmy Autoprodej ROHAN spol. s r.o., Kleny 51, 552 03 Česká Skalice.

Po vzájemné dohodě, muže dovozce přijet na místo určení, kde bude rovnou buď provedena záruční oprava nebo konzultace o nahlášené poruše, kde se dohodne další postup. Cena dopravného je 12,- Kč/km

Napište nám

Garanční prohlídka:

Standardní postup při garanční prohlídce je, že k zákazníkovi přijedeme na místo, kde bude provedena tato servisní prohlídka dle daného intervalu, který je určen v servisním listě nebo ve smlouvě o prodloužené záruce.

Při garanční prohlídce jsou prováděny tyto úkony:

  • Výměna olejového filtru
  • Výměna vzduchového filtru
  • Výměna palivového filtru
  • Kontrola, případně výměna filtru hydraulického oleje
  • Seřízení ventilů
  • Kontrola, případně dolití všech olejových náplní/převodovka, přední náprava, hydraulický olej, převodový olej/

Při garanční prohlídce jsou účtovány vyměněné díly a oleje dle aktuální ceny, doprava 12,- Kč/km a servisní práce 2.000,- Kč paušálně.

Uvedené ceny jsou bez 21% DPH.